Basher

Alternatívne názvy: Bashers

V súčasnej dobe Vám ponúkame, aby sa zoznámili s najchladnejšie a navyše guľatý stíhacie on-line priestoru. Basher je hra on-line. Bude vám trvať do sveta Basher. Basher je docela legrační farebné kruglyashi. Avšak, oni sú veľmi bojovný, a ich arzenál zahŕňa automatické pušky a dokonca aj plameňomety. Ich zmysel života - vojna. Vojna môže byť aj váš zmysel života, keď začnete hrať Basher.

Ak chcete hrať hru on-line Basher Váš počítač musí spĺňať tieto parametre:
Operačný systém - Windows XP / Vista
CPU - CP 1. 5 GHz
Pamäť - 256 MB
Video - GF FX5200 alebo analóg podpora Shader 2. 0
Sound - DirectX 9 kompatibilná. 0s
Voľné miesto na pevnom disku - 100MB
DVD-disk x8
Stálej pripojenie k internetu

Prosím, musia byť Basher online hra stiahnuť priamo do svojho počítača z webu hry. Tam ste si stiahli súbor hry nastavení. Po stiahnutí do počítača, spustite ho a Basher online hra začne inštalovať na vašom počítači. Ak je inštalácia správna na sa zobrazia ikony na ploche pre spustenie hry. Stiahnite si hru a skontrolujte, či sú úplne zadarmo.

Ďalšie hrať hry on-line, budete sa musieť zaregistrovať Basher Basher. Ak to chcete vykonať v sekcii "registrácia" na hlavnej hernej stránky, nahrávať dáta do príslušných riadkov:
1. Zadajte svoju prezývku (login) v latinčine.
2. Nové heslo a potvrďte
3. Zadajte nižšie svoju e-mailovú adresu.
4. Všeobecné informácie o vás: skutočné meno, pohlavie, motto.
. 5. Potvrďte svoj súhlas s podmienkami zmluvy EULA.

Pri kontrole v hre Basher hotové, môžete začať hrať Basher.
Basher online hra Prvá sa týka vytvoriť oko vašej postavy. Tu si môžete vybrať vzhľad vášho kruglyasha: farba a textúra maľby. Potom vyberte jednu z troch typov zbraní pre túto hrdinu a kliknutím na "Vytvoriť znak" môže ísť priamo do hry Basher.
Teraz je to tvoj život a život vášho charakteru bude v stálych on-line bitky s ostatnými hráčmi. Aby bolo možné začať vaše bitka si cestu z dostupných hernými arény vybrať, ktorý sa vám páči, a kliknite na tlačidlo "pripojiť".

V súčasnej dobe na celom svete 20 dostupných herných kariet Basher. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky, ktoré je potrebné brať do úvahy pri prehrávaní. Napríklad mapa "koloseum" je ideálny pre on-line súbojov. Je to kruhová aréna strednej veľkosti. V aréne sa malý prístrešok umožňuje chrániť a začať protiútok. Táto karta je určená pre tých, ktorí majú radi masové krviprelievania.
V Basher má niekoľko herných módov s vlastnými funkciami, kde sa môžete stať súčasťou tímu a hrať každý sám za seba.

Basher zbraň na svete sa delí na tri typy:
zbrojných: pušky, brokovnice, guľomety. Všeobecne platí, že všetko, čo strieľa guľky.
Rocket: Všetky mechanizmy môžu vyvolať výbušné projektily a spôsobiť smrť. Samozrejme frekvencia paliva je nižšia ako u strelné zbrane.
Energy: Zbraň pre milovníkov budúcich technológií. Strieľať lasery a elektriny.
Môžete vybaviť váš Basher broneskeletom a nasadil si okuliare a klobúk. Všetko zlepšila zásob si môžete kúpiť v obchode Basher za hracie peniaze vyhral v bitkách.

Zabíjanie nepriateľov v arénach, takže budete stále mať skúsenosti na dosiahnutie novej úrovne. Pre každú úroveň dostanete 2 skill body a stráviť ich na rozvoj vlastností, ako sú strelné zbrane, energetické zbrane, rakety a vitality.
Ako môžete vidieť bitku, a celá hra prebiehať bez zbytočného stresu a snaží sa uvoľniť hráčov po náročnom dni. Nakoniec, ak chcete vyhodiť do vzduchu, ktorý sa, Basher check čaká na vás!


 

Hrať tiež